خانه ابزار قانون جذب وقتی دیگران توانسته‌اند رویای خودشان را خلق کنند پس شما هم حتما می توانید..
وقتی دیگران توانسته‌اند رویای خودشان را خلق کنند پس شما هم حتما می توانید..

وقتی دیگران توانسته‌اند رویای خودشان را خلق کنند پس شما هم حتما می توانید..

0
0

 

 

وقتی دیگران توانسته‌اند رویای خودشان را خلق کنند پس شما هم می توانید..

” وینستون چرچیل” دانش آموز فقیری بود که از لکنت زبان خود رنج می برد اما نه تنها در سن ۲۴ سالگی برنده جایزه نوبل شد بلکه توانست یکی از نافذ ترین سخنرانان دوران خودش شود.

” لئوناردو داوینچی” در سن ۱۲ سالگی با خود پیمان بستکه روزی من یکی از بزرگترین هنرمندان تاریخ جهان خواهم شد و با سوهان زندگی خواهم کرد و هم نشین شاهزادگان خواهم بود. آن وضعیت نیز برایش طراحی شد و به خواسته خودش رسید.

” ناپلئون” پسر که جوانی بود که هر روز ساعت ها در رویای خود به هدایت و رهبری ارتش تحت امر خیالی خود می‌پرداخت او با این تفکر بزرگ شدهبود و زندگی نمود، سرانجام توانست زمینه لازم را طراحی کند و به خواسته خودش برسد یعنی توانست اروپا را فتح کند.

” برادران رایت” از رویاییپرواز به ساختن هواپیما و سرانجام به خواسته خود در پرواز کردن رسیدند.

” هنری فورد” با رویای ماشین سازی توانست به اختراع ماشین بپردازد و آن را به خط تولید انبوه برساند و به آرزوی خود برسد.

“احد عظیم زاده” در یکی از روستاهای آذربایجان شرقی از توابع اسکو به دنیا آمد اما در ۷ سالگی یتیم شد. در سال ۲ بار به برنج می خورد، اما رویایی در سر داشت. او توانست از فقرتبدیل به بزرگترین تاجر فرش دستبافت ایران تبدیل شود.

“ایوب پایداری” پسرکی که با چرخ دستی بستنی فروشی می کرد اما توانست رویای خودش را به حقیقت تبدیل کند. تبدیل به بزرگترین تولید کننده بستنی و شیر استرلیزه در کشور و خاورمیانه شود.

“مرتضی سلطانی” او در سال ۱۳۴۰ به دنیا آمد. سرما، تنهایی، گرسنگی و بی محبتی، تمام چیزهایی بودند که همیشه همراهش بودند. ایشان کسی نیست جز خالق و مدیرعامل شرکت زر ماکارون. کسی که تا خلق رویای خود شب و روز آرام و قرار نداشت.

ترک از نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *