خانه اخبار مثبت همیشه رویاهایتان را در ذهنتان تصور کنید تا روزی که آنها در زندگی شما ظاهر شوند.
همیشه رویاهایتان را در ذهنتان تصور کنید تا روزی که آنها در زندگی شما ظاهر شوند.

همیشه رویاهایتان را در ذهنتان تصور کنید تا روزی که آنها در زندگی شما ظاهر شوند.

0
1

 

همیشه رویاهایتان را در ذهنتان تصور کنید تا روزی که آنها در زندگی شما ظاهر شوند.

“وینستون چرچیل” دانش آموز فقیری بود که از لکنت زبان خود رنج می برد اما نه تنها در سن ۲۴ سالگی برنده جایزه نوبل شد بلکه توانست یکی از نافذ ترین سخنرانان دوران خودش شود.

“لئوناردو داوینچی”در سن ۱۲ سالگی با خود پیمان و است که روزی من یکی از بزرگترین هنرمندان تاریخ جهان خواهم شد و با شاهان زندگی خواهم کرد و همنشین شاهزادگان خواهم بود. و در نهایت آن وضعیت نیز برایش طراحی شد و به خواسته خودش رسید.

” ناپلئون” پسرک جوانی بود که هر روز ساعت ها در رویای خود به هدایت و رهبری ارتش تحت امر خیالی خود می‌پرداخت با این تفکر بزرگ شده بود و زندگی می نمود ، سرانجام توانست زمینه لازم را طراحی کند و به خواسته خودش برسد یعنی تواند اروپا را فتح کند.

” برادران رایت”از رویای پرواز به ساختن هواپیما و سرانجام به خواسته خود در پرواز کردن رسیدند.

” هنری فورد” رویای ماشین سازی توانست به اختراع ماشین بپردازد و آن را به خط تولید انبوه برسانند و به آرزوی دیرینه خود برسد.

به یاد داشته باشید که یکی از قدرتمندترین ابزار رسیدن به آرزوها و رویاها در وجود شما قرار دارد.  و آن ذهن بی نهایت قدرتمند شما است. شما در طول زندگی فقط با بخش بسیار کوچک است از ذهن و مغز تان استفاده و بهره می‌برید. آن هم در حد انجام کارهای روزمره زندگی، در صورتی که اگر یاد بگیرید چطور از قدرت نامحدود ذهنتان بهره ببرید قطعا به آرزوهای خودتان خواهید رسید. هر آرزویی که به ذهن شما خطور کند معنی اش این است که شما لیاقت آن آرزو را دارید.

رویاهای خودتان را به گونه ای تصور کنید که انگار در آنها زندگی می کنید. و آنها همین الان به وقوع پیوسته اند.شما یک بار به این دنیا آمده اید و یک بار هم از این دنیا خواهید رفت، بهتر است به آرزوهای قلبی تان برسید تا اینکه حسرتی بر دلتان مانده باشد.

 

اظهار نظر(1)

ترک از نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *