خانه اخبار مثبت اگر در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده‌اید با قانون جذب می‌توانید آن را حل کنید.
اگر در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده‌اید با قانون جذب می‌توانید آن را حل کنید.

اگر در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده‌اید با قانون جذب می‌توانید آن را حل کنید.

0
0

اگر در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده‌اید با قانون جذب می‌توانید آن را حل کنید.

 

 

زمانی که یک رابطه شکل می‌گیرد فرکانس‌های ارتعاشی هر دو نفر در سطح بالا و مثبت قرار می‌گیرند و زمانی که یک رابطه دچار مشکل و شکست می‌شود این بدین معناست که سطح ارتعاشی بین دو نفر تغییر کرده است یعنی سطح ارتعاشی دو نفر منفی شده است.

در هنگام بروز مشکل هر یک از طرفین، ارتعاشات منفی به سمت یکدیگر ارسال می‌کنند. این ارتعاشات در مدار جهان هستی قرار گرفته و سبب تشدید خرابی رابطه می‌گردد و طرفین غافل از آنند که در ضمیر ناخودآگاهشان شکست رابطه‌شان را جذب کرده‌اند.

هر یک از طرفین باید ضمیر ناخودآگاهشان را با کلام و افکار تاکیدی مثبت به سمت ایجاد عشق و رابطه‌ای درست، برنامه‌ریزی کنند.

هر چقدر که رابطه خراب‌تر شود، فاصله دو نفر بیشتر و ارتعاشات بین آن‌ها منفی‌تر می‌شود و این ارتعاشات در مدار ارتعاشات فرکانسیِ جهان هستی قرار گرفته و تشدید می‌شود.

بنابراین باید یاد بگیریم که چطور ضمیر ناخودآگاه خودمان را در جهتی برنامه‌ریزی کنیم که رابطه‌مان سرشار از عشق و محبت شود. اگر شما جز کسانی هستید که در روابط عشقی‌تان دچار مشکل و نا امیدی شُدید باید به شما بگویم که نگران نباشید؛ همان‌طور که سطح ارتعاشات بین شما منفی و خراب شده است همان‌گونه هم این سطح ارتعاشات می‌تواند مثبت و درست شود.

معمولا هنگامی که دچار مشکل شدید اولین سوالی که از خودتان می‌پرسید این است که

 چرا رابطه من این چنین شده است؟

چرا همه چیز خراب شد؟

چه مشکلی از طرف من بود؟

آیا برای همیشه رابطه‌مان نابود شد؟

و خیلی از سوال‌های مشابهی که ممکن است هر یک از طرفین از خودشان بپرسند.

صرف نظر از اینکه هر کدام از طرفین به چه میزان مقصر بوده‌اند، این مشکل مربوط به ضمیر ناخودآگاه هر یک از طرفین هم می‌باشد. یعنی هر کدام از طرفین در ضمیر ناخودآگاهشان خرابی رابطه را جذب کرده‌اند؛ یعنی با رفتار، کلام و افکارشان این شکست عاطفی را به سمت زندگی‌شان جذب کردند.

حال برای اینکه رابطه‌تان را بهبود ببخشید بایستی ضمیر ناخودآگاهتان را در جهت افکار و کلمات مثبت و عشق‌آفرین برنامه‌ریزی کنید تا عشق به سفره زندگی شما برگردد.

اولین قدم و مهم‌ترین قدمی که باید بردارید این است که باورهایی را که در مورد شریک عاطفی‌تان دارید شناسایی کنید.

اصلی‌ترین دلیل خرابی رابطه، داشتن باورهای خراب و شکست پذیر است. سعی کنید این باورها را یادداشت کنید؛ به‌طور مثال:

همسر من یک فرد دروغگو است.

او مرا دوست ندارد.

همیشه به فکر خیانت نسبت به من است.

آدم خودخواهی است.

دنبال راهی برای پایان دادن به این رابطه است.

دیگری را بیشتر از من دوست دارد.

پول برایش مهم‌تر از من است.

من به او شک دارم.

و بسیاری از باورهای محدود کننده دیگر.

حال به جای هر کدام از این باورهای محدود کننده و جدایی‌آفرین، باورهای انرژی‌بخش و عشق‌آفرین را جایگزین کنید؛ مثل:

او مرا مثل روزهای اول آشنایی دوست دارد.

او یک فرد صادق است.

مهربان و بامحبت است.

او هم مثل من به ادامه رابطه همراه با عشق فکر می‌کند.

بیشتر از هر چیز دیگری برایش مهم هستم.

سعی کنید همین طور باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه ذهنتان کنید صرف‌نظر از اینکه واقعاً چه اتفاقی بین شما افتاده است.

بیشتر مردم وقتی دچار شکست عاطفی و عشقی می‌شوند دائماً به پایان رابطه‌شان فکر می‌کنند، غافل از این‌که هر فکر منفی که به ذهن شما خطور کند در ضمیر ناخودآگاه شما نقش می‌بندد و به جدایی و شکست رابطه شما قوت می‌بخشد. اگر واقعا دنبال بهبود رابطه‌تان هستید و می‌خواهید رابطه بین شما و شریک عاطفی و زندگی‌تان مثل روزهای اول آشنایی شما شود، بایستی برای بهبود رابطه‌تان تلاش کنید.

با خودتان تکرار کنید خزانه زندگی‌مان سرشار از عشق الهی است؛ همان‌طور که ما در روزهای اول آشنایی‌مان عاشق همدیگر بودیم باز هم عاشق یکدیگر خواهیم بود. این عشق برای مدتی از ما دور شده است و ما این عشق را دوباره به زندگی خودمان برمی‌گردانیم.

درواقع باورهای نادرست شما باعث به وجود آمدن مشکلاتی در رابطه شما شده است و گرنه شما همان انسان سابق هستید. همان آدمی هستید که در روزهای اول آشنایی با عشق، رابطه‌تان را شروع کرده‌اید.

برای بهبود این رابطه شما قرار نیست مکان‌تان را عوض کنید، قرار نیست طرف مقابلتان را عوض کنید، کافی است باورهایتان را تغییر دهید. وقتی باورهای شما به باورهای عشق‌ساز تغییر کرد آن وقت دردها، رنج‌ها، کینه‌ها، دوری‌ها و نفرت‌ها جای خودشان را به آرامش، محبت، نزدیکی و عشق خواهند داد.

یادتان نرود ما هر وضعیتی که در زندگی‌مان داریم خودمان آن‌ها را آگاهانه و یا ناآگاهانه به زندگی خودمان جذب کرده‌ایم. حال اگر از این شرایط راضی نیستیم می‌توانیم آگاهانه چیزهایی را که دوست داریم به زندگی خود دعوت کنیم.

ترک از نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *